ÖVRIGT / Leksaker / Leksaker 13899475
nr 1389 9475
Leksaker
2 delar, modell äldre, Häst med vagn & Brandbil. Längd:
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:31:37
150 kr
Leksaker
nr 1389 9475
Leksaker
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 200 kr |
måndag 5 april 2021 |